Rozcestník

4. února 2008 v 9:05 | Nessa |  Kapitolovky

Dokončené:

Název: Zázraky se nedějou
Doba: doba Jamese Pottera
Postavy: AUTP, ve vzpomínkách Lily Evansová, James Potter, Sirius Black
O povídce: July je uvězněná Voldemortem a ví, že brzy zemře. Vzpomíná na svůj život, kamarády....
Délka: 3 kapitoly

Název: Nikdy nekončící zábava
Doba: poslední ročníky studia Jamese Pottera
Postavy: AUTP, James Potter, Sirius Black, Lily Evans, Remus Lupin Peter Pettigrew a další
O povídce: Záškodníci a kamarádky Lily Evansové bojují s nástrahami studia. Zažívají vše, co k jejich věku patří a užívají si, co můžou. Doba se ale mění a jejich svět už není tak plný radosti a zábavy, jako býval. Jak se s tím vším vyrovnají?
Délka : 26 kapitol + epilog


Název: Pohádky nemají vždycky šťastný konec
Doba: 7. ročník Pobertů a doba po dokončení školy
Postavy: AUTP, James Potter, Sirius Black, Lily Evans, Remus Lupin Peter Pettigrew a další
O povídce: Dětství je definitivně za nimi a nastupuje tvrdá realita. Zbývá poslední rok školy a pak už si se vším musí poradit sami. Voldemortova síla roste a začíná se formovat odpor. Kdo najde sílu se mu postavit a kdo si naopak vybere tu jednodušší cestu?
Délka: 33 kapitol + epilog
Pozn. navazuje na Nikdy nekončící zábava!!


Obrázek nakreslila Neya

Název:Eillen
Hlavní postavy -Eillen, Jayden
O povídce - Eillen žije poměrně spokojeným životem na dívčí kouzelnické akademii. Má několik dobrých kamarádek, je chytrá a nadaná. Co víc si přát? Žádné štěstí ale netrvá moc dlouho. Do školy přijíždí návštěva, která Eillenin život od základu změní.
Délka - 52 kapitol + epilog
Spolupráce s - Tepou

Kapitoly jsou tady


Název: Hidden in the darkness
Doba: Studium Jamese Pottera
Postavy: AUTP, Lily Evansová, Severus Snape, Poberti
O povídce: Máte skvělý život a všechno, co si přejete. Nemáte si nač stěžovat. Ale - co když se něco zvrtne? Je člověk schopný přežít mezi lidmi, které nesnáší? Chovat se způsobem, který se mu samému hnusí? A je vůbec možné, aby si po tom všem zachoval svou tvář a identitu? A zvládli byste tohle všechno vy?
Délka: 54 kapitol + prolog a epilog
klik =)


Název: Black and White
Doba: studium Pobertů
Postavy: Sirius Black, Bonnie Whiteová
O povídce: Sirius a Bonnie nemají vůbec nic společného - on je všemi milovaný, žije jen svou oblíbeností a přáteli, ona je tichá a nenápadná holka, která se snaží naučit se co nejvíc a za to sklízí posměch spolužáků. Jeden o druhého nezavadí pohledem, ale co se stane, když nastane doba, kdy bude společný kontakt nevyhnutelný?
Délka: 11 kapitol

Rozepsané:


Název: Secrets of Hogwarts
Doba: během života zakladatelů školy
Postavy: G. Nebelvír, R. z Havraspáru, H. z Mrzimoru, S. Zmijozel
O povídce: Zajímá vás, jak vznikla škola, ve které se odvíjely osudy mnohých kouzelníků a čarodějek? Jak vznikla Tajemná komnata, strop ve Velké síni nebo třeba Komnata nejvyšší potřeby? Pravou verzi se nejspíš nikdo z nás nikdy nedozví. Tahle povídka zachycuje pouze jednu možnost, jak to tehdy mohlo být.
Délka: ????
Název: Zkřížené meče
Hlavní postavy: AUTP - Jaxom, Kerri, Deelan
O povídce:Na ostrově Kaylee lidé žijí stejným způsobem už po mnoho desetiletí. Pak se ale věci dají do pohybu věci, které už téměř upadly v zapomnění. Zdánlivě bezvýznamná výprava pak ovlivní životy snad všech ostrovanů. Trojice Jaxom, Kerri a Deelan musí projít mnohými nástrahami, jak v osobním životě tak mimo něj, aby dostáli svým přáním uvést zemi do pořádku. Podaří se jim to? A za jakou cenu?


Název: Předurčení
Doba: studium Pobertů
Hlavní postavy: Lily Evansová, James Potter, Alice Gilbertová, Frank Longbottom, Mary Macdonaldová
O povídce:Rok 1981 se stal pro Potterovy i Longbottomovy osudným. Zčásti to zapříčinila věštba, která ovlivnila i jejich životy těsně předtím. O pár let předtím o ničem ale ještě neměli ani tušení a žili skoro stejně jako jejich spolužáci. Lily musí zvládnou nápor povinností a také svého nového spolubydlícího. James je na vrcholu blaha, že bydlí s Lily a to, že je Primus je pro něj zpočátku jen nepodstatný detail. Alice se stejně jako Lily snaží dosáhnout práce bystrozorky, navíc se ale musí vyrovnat s faktem, že její přítel už se do školy nevrátí a ona ho téměř celý rok neuvidí. Frank je jako první ze čtveřice přijat do bystrozorské přípravy, ale za sebou nechává jak bezpečí školy, tak přítelkyni a mnohé kamarády. Mary se jen těžko srovnává s tím, že její nejlepší kamarádka Lily už s ní nejen nebydlí, ale navíc se začíná čím dál víc bavit s Alicí.
Délka:
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 TePa TePa | Web | 7. července 2008 v 16:54 | Reagovat

Tk spřátelíme?

2 Nessa Nessa | 8. července 2008 v 8:38 | Reagovat

jo moc ráda =)

3 dream436 dream436 | Web | 25. ledna 2009 v 9:52 | Reagovat

ahojky lidičky jak se máte?::máš to moc hezký..musim to eště pořádně prohlédnou...můžu otázku?? nějak ted nevim co z blokem můžeš mi pomoc? mám blog na dream436.blog.cz super příběhy....

4 Reviewer Reviewer | 17. září 2010 v 19:19 | Reagovat

máš moc krásně napsané povídky... ráda čtu o jamesovi a lily a ty tve jsou dokončené což u jinych nebyva a ja jsem hrozne rada

5 nessa nessa | 16. října 2010 v 20:05 | Reagovat

děkuju, taky nemám ráda, když někdo začne psát, napíše 3 kapitoly, začne něco dalšího a po půl roce má 10 povídek s 5 kapitolama.. snažím se vždycky psát 1 a dodělat ji..

6 moira moira | Web | 29. dubna 2011 v 18:45 | Reagovat

zatím jsem přečetla jen jednu tvou povídku (Eillen), ale doufám, že se co nevidět dostanu k další, píšeš vážně úžasně.. :))

7 Shadowofhope Shadowofhope | Web | 1. srpna 2011 v 19:20 | Reagovat

sú krásne :D :D asi si ich idem prečítať odznovu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama